LECO N-TYPEКлітинна технологія
Технологія половинчастих комірок SMBB
Біфаціальна клітинаМодульні технології
Відмінна продуктивність Anti-PID Low LID
Менше ефектів затінення гарячих точок
Вища вихідна потужність, нижчі BOS та LCOE
● Система управління якістю ISO9001:2015
● ISO14001:2015 Система управління довкіллям та навколишнім середовищем
● ISO45001:2018 Система управління охороною праці та технікою безпеки
● Стандарт якості IEC61215/IEC61730
● Випробування на сіль/туман/аміак згідно з IEC61701/IEC62716
| Сонячні елементи | Моно N-типу |
| Кількість комірок | 108 (6x18) |
| Розміри | 1961 x 1134 x 33 мм |
| Вага | 27,8 кг |
| Переднє / Заднє скло | 2,0-мм покриття напівзагартоване скло |
| Рамка | Анодований алюмінієвий сплав (посилений для високого навантаження, опціонально) |
| Розподільна коробка | Клас захисту IP68 (3 байпасні діоди) |
| Вихідні кабелі | 4,0 мм² |
| 250 мм (+) / 350 мм (-) | |
| Довжину можна налаштувати | |
| Роз'єми | Сумісний з Mc4 |
| Випробування на механічне навантаження | Передній 5400 Па / Задній 2400 Па |
| КЛАС ПОТУЖНОСТІ | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | |
| Максимальна потужність (Pmax) | 490 Вт | 368 Вт | 495 Вт | 372 Вт | 500 Вт | 376 Вт | 505 Вт | 380 Вт | 510 Вт | 384 Вт |
| Напруга холостого ходу (Voc) | 39,55 В | 37,12 В | 39,78 В | 37,36 В | 40,00 В | 37,59 В | 40,22 В | 37,83 В | 40,44 В | 38,06 В |
| Струм короткого замикання (Isc) | 15,72 А | 12,58 А | 15,78 А | 12,62 А | 15,84 А | 12,67 А | 15.90А | 12,72 А | 15,96 А | 12,77 А |
| Напруга при максимальній потужності (Vmpp) | 33,11 В | 31,08 В | 33,31 В | 31,29 В | 33,51 В | 31,50 В | 33,71 В | 31,71 В | 33,91 В | 31,91 В |
| Поточна максимальна потужність (Imp) | 14,80 А | 11,84 А | 14,86 А | 11.89А | 14,92 А | 11.94А | 14,98 А | 11.98А | 15.04А | 12.03А |
| ККД МОДУЛЯ (%) | 22,03% | 22,26% | 22,48% | 22,71% | 22,93% | |||||
STC: Опромінення 1000 Вт/м², температура комірки 25ºC, AM1.5G
NMOT: Опромінення 800 Вт/м², температура навколишнього середовища 20ºC, швидкість вітру 1 м/с, AM1.5G
| Посилення заднього сигналу | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максимальна потужність (Pmax) | 515 Вт | 520 Вт | 525 Вт | 530 Вт | 536 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії модуля STC (%) | 23,14% | 23,37% | 23,61% | 23,84% | 24,08% | |
| 15% | Максимальна потужність (Pmax) | 564 Вт | 569 Вт | 575 Вт | 581W | 587 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії модуля STC (%) | 25,34% | 25,60% | 25,86% | 26,12% | 26,37% | |
| 25% | Максимальна потужність (Pmax) | 613 Вт | 619 Вт | 625 Вт | 631W | 638 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії модуля STC (%) | 27,54% | 27,82% | 28,11% | 28,39% | 28,67% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Кількість штук на палеті | 34 |
| Палет у контейнері | 24 |
| Кількість штук у контейнері | 816 |
| Температура робочого модуля | від -40℃ до +85℃ |
| Максимальна напруга системи | 1500 В постійного струму (IEC) |
| Максимальний номінал запобіжника | 30А |
| Толерантність до потужності | 0/+5 Вт |
| Номінальна робоча температура (NMOT) | 45±2℃ |
| Температурний коефіцієнт Pmax | -0,29%/℃ |
| Температурний коефіцієнт Voc | -0,25%/℃ |
| Температурний коефіцієнт Isc | +0,045%/℃ |
Компанія «ALife Solar Technology Co., Ltd.»
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Електронна пошта: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, China
www.alifesolar.com