LECO N-TYPEКлітинна технологія
Технологія половинчастих комірок SMBB
Біфаціальна клітинаМодульні технології
Відмінна продуктивність Anti-PID Low LID
Менше ефектів затінення гарячих точок
Вища вихідна потужність, нижчі BOS та LCOE
● Система управління якістю ISO9001:2015
● ISO14001:2015 Система управління довкіллям та навколишнім середовищем
● ISO45001:2018 Система управління охороною праці та технікою безпеки
● Стандарт якості IEC61215/IEC61730
● Випробування на сіль/туман/аміак згідно з IEC61701/IEC62716
| Сонячні елементи | Моно N-типу |
| Кількість комірок | 144 (6x24) |
| Розміри | 2278 x 1134 x 30 мм |
| Вага | 31,5 кг |
| Переднє / Заднє скло | 2,0-мм покриття напівзагартоване скло |
| Рамка | Анодований алюмінієвий сплав (посилений для високого навантаження, опціонально) |
| Розподільна коробка | Клас захисту IP68 (3 байпасні діоди) |
| Вихідні кабелі | 4,0 мм² |
| 250 мм (+) / 350 мм (-) | |
| Довжину можна налаштувати | |
| Роз'єми | Сумісний з Mc4 |
| Випробування на механічне навантаження | Передній 5400 Па / Задній 2400 Па |
| КЛАС ПОТУЖНОСТІ | АЛВУ-570НД | АЛВУ-575НД | АЛВУ-580НД | АЛВУ-585НД | АЛВУ-590НД | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | |
| Максимальна потужність (Pmax) | 570 Вт | 429 Вт | 575 Вт | 433 Вт | 580 Вт | 437 Вт | 585 Вт | 441 Вт | 590 Вт | 445 Вт |
| Напруга холостого ходу (Voc) | 51,41 В | 48,69 В | 51,55 В | 48,82 В | 51,68 В | 48,96 В | 51,81 В | 49,09 В | 51,94 В | 49,23 В |
| Струм короткого замикання (Isc) | 14.15А | 11.41А | 14.22А | 11.47А | 14.29А | 11.53А | 14.36А | 11.59А | 14.43А | 11,65 А |
| Напруга при максимальній потужності (Vmpp) | 42,41 В | 39,36 В | 42,56 В | 39,51 В | 42,71 В | 39,66 В | 42,86 В | 39,80 В | 43,00 В | 39,95 В |
| Поточна максимальна потужність (Imp) | 13.44А | 10,90 А | 13.51А | 10,96 А | 13,58 А | 11.02А | 13,65 А | 11.08А | 13,72 А | 11.14А |
| ККД МОДУЛЯ (%) | 22,07% | 22,26% | 22,45% | 22,65% | 22,84% | |||||
STC: Опромінення 1000 Вт/м², температура комірки 25ºC, AM1.5G
NMOT: Опромінення 800 Вт/м², температура навколишнього середовища 20ºC, швидкість вітру 1 м/с, AM1.5G
| Посилення заднього сигналу | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максимальна потужність (Pmax) | 599 Вт | 604 Вт | 609 Вт | 614 Вт | 620 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії модуля STC (%) | 23,17% | 23,37% | 23,57% | 23,78% | 23,98% | |
| 15% | Максимальна потужність (Pmax) | 656 Вт | 661W | 667 Вт | 673 Вт | 679 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії модуля STC (%) | 25,37% | 25,60% | 25,82% | 26,04% | 26,27% | |
| 25% | Максимальна потужність (Pmax) | 713W | 719W | 725 Вт | 731W | 738 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії модуля STC (%) | 27,58% | 27,82% | 28,07% | 28,31% | 28,55% |
| Контейнер | 20'GP | 40'HQ |
| Кількість штук на палеті | 36 | 36 |
| Палет у контейнері | 5 | 20 |
| Кількість штук у контейнері | 180 | 720 |
| Температура робочого модуля | від -40℃ до +85℃ |
| Максимальна напруга системи | 1500 В постійного струму (IEC) |
| Максимальний номінал запобіжника | 30А |
| Толерантність до потужності | 0/+5 Вт |
| Номінальна робоча температура (NMOT) | 45±2℃ |
| Температурний коефіцієнт Pmax | -0,29%/℃ |
| Температурний коефіцієнт Voc | -0,25%/℃ |
| Температурний коефіцієнт Isc | +0,045%/℃ |
Компанія «ALife Solar Technology Co., Ltd.»
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Електронна пошта: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, China
www.alifesolar.com