LECO N-TYPEКлітинна технологія
Технологія половинчастих комірок SMBB
Біфаціальна клітинаМодульні технології
Відмінна продуктивність Anti-PID Low LID
Менше ефектів затінення гарячих точок
Вища вихідна потужність, нижчі BOS та LCOE
● Система управління якістю ISO9001:2015
● ISO14001:2015 Система управління довкіллям та навколишнім середовищем
● ISO45001:2018 Система управління охороною праці та технікою безпеки
● Стандарт якості IEC61215/IEC61730
● Випробування на сіль/туман/аміак згідно з IEC61701/IEC62716
| Сонячні елементи | Моно N-типу |
| Кількість комірок | 120 (6x20) |
| Розміри | 2172 x 1303 x 35 мм |
| Вага | 35,0 кг |
| Переднє / Заднє скло | 2,0-мм покриття напівзагартоване скло |
| Рамка | Анодований алюмінієвий сплав (посилений для високого навантаження, опціонально) |
| Розподільна коробка | Клас захисту IP68 (3 байпасні діоди) |
| Вихідні кабелі | 4,0 мм² |
| 250 мм (+)/ 350 мм (-) | |
| Довжину можна налаштувати | |
| Роз'єми | Сумісний з Mc4 |
| Випробування на механічне навантаження | Передній 5400 Па / Задній 2400 Па |
| КЛАС ПОТУЖНОСТІ | АЛЕК-620НД | АЛЕК-625НД | АЛЕК-630НД | АЛЕК-635НД | АЛЕК-640НД | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | |
| Максимальна потужність (Pmax) | 620 Вт | 472 Вт | 625 Вт | 476 Вт | 630 Вт | 480 Вт | 635 Вт | 484 Вт | 640 Вт | 488 Вт |
| Напруга холостого ходу (Voc) | 43,75 В | 41,13 В | 43,96 В | 41,33 В | 44,16 В | 41,52 В | 44,37 В | 41,71 В | 44,57 В | 41,90 В |
| Струм короткого замикання (Isc) | 18.16А | 14,72 А | 18.20А | 14,76 А | 18.24А | 14,80 А | 18.28А | 14,84 А | 18.32А | 14,88 А |
| Напруга при максимальній потужності (Vmpp) | 36,21 В | 33,98 В | 36,44 В | 34,20 В | 36,67 В | 34,41 В | 36,90 В | 34,62 В | 37,12 В | 34,83 В |
| Поточна максимальна потужність (Imp) | 17.12А | 13,89 А | 17.15А | 13,92 А | 17.18А | 13,95 А | 17.21А | 13,98 А | 17.24А | 14.01А |
| ККД МОДУЛЯ (%) | 21,91% | 22,08% | 22,26% | 22,44% | 22,61% | |||||
STC: Опромінення 1000 Вт/м², температура комірки 25ºC, AM1.5G
NMOT: Опромінення 800 Вт/м², температура навколишнього середовища 20ºC, швидкість вітру 1 м/с, AM1.5G
| Посилення заднього сигналу | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максимальна потужність (Pmax) | 651 Вт | 656 Вт | 662 Вт | 667 Вт | 672 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії модуля STC (%) | 23,00% | 23,19% | 23,37% | 23,56% | 23,74% | |
| 15% | Максимальна потужність (Pmax) | 713W | 719W | 725 Вт | 730 Вт | 736 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії модуля STC (%) | 25,19% | 25,40% | 25,60% | 25,80% | 26,01% | |
| 25% | Максимальна потужність (Pmax) | 775 Вт | 781W | 788 Вт | 794 Вт | 800 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії модуля STC (%) | 27,38% | 27,60% | 27,83% | 28,05% | 28,27% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Кількість штук на палеті | 32 |
| Палет у контейнері | 18 |
| Кількість штук у контейнері | 576 |
| Температура робочого модуля | від -40℃ до +85℃ |
| Максимальна напруга системи | 1500 В постійного струму (IEC) |
| Максимальний номінал запобіжника | 35А |
| Толерантність до потужності | 0/+5 Вт |
| Номінальна робоча температура (NMOT) | 45±2℃ |
| Температурний коефіцієнт Pmax | -0,30%/℃ |
| Температурний коефіцієнт Voc | -0,24%/℃ |
| Температурний коефіцієнт Isc | +0,04%/℃ |
Компанія «ALife Solar Technology Co., Ltd.»
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Електронна пошта: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, China
www.alifesolar.com