| ЕЛЕКТРИЧНИЙ ПРОЄКТ | ПАРАМЕТРИ | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Максимальна потужність | Pmax(Вт) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Оптимальна робоча напруга | Vmp(V) | 42,63 | 43.18 | 43,68 | 44.19 |
| Оптимальний робочий струм | Імп.(А) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Напруга холостого ходу | ЛОС(В) | 52,32 | 52,58 | 52,77 | 53.03 |
| Струм короткого замикання | ІСК(А) | 13.65 | 13,69 | 13,78 | 13,86 |
| Діапазон робочих температур модуля | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Максимальна напруга системи | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Максимальний струм запобіжника | A | 25 | |||
| Діапазон допуску потужності | % | 0~+3% | |||
| *STC (Стандартні випробувальні умови): Фронтальне опромінення 1000 Вт/м², Температура комірки 25 ℃, Спектр AM1.5. | |||||
| Номінальна робоча температура елемента | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Максимальний коефіцієнт температури потужності | Pmax | %/℃ | -0,26 |
| Температурний коефіцієнт напруги холостого ходу | ЛОС | %/℃ | -0,24 |
| Температурний коефіцієнт струму короткого замикання | ІСК | %/℃ | 0,04 |
| Рівень безпеки | Клас II |
| Гарантія на продукцію | 12 років досвіду у виробництві матеріалів та технологій |
| Гарантія живлення | 25 років лінійної вихідної потужності |
| *Згасання за перший рік становить 2%. З наступного року щорічне зниження становить менше 0,5%. Потужність модуля становить не менше 80% на 25-му році. | |
| Тип клітини | Комірка TOPCon 182×91 мм |
| Розташування клітин | 144 шт. (12×12) |
| Розмір модуля | 2260x1219x2,7 мм |
| Вага модуля | 7,44 кг |
| Розподільна коробка | Клас захисту корпусу IP68 |
| Вихідний кабель | 4 мм², довжина кабельної мережі 500 мм. Довжину кабелю можна налаштувати |
| Тип роз'єму | Сумісність з MC4 |
| Рамка | Немає даних |
| Фронтальне статичне навантаження (тиск снігу) | 5400 Па |
| Заднє статичне навантаження (тиск вітру) | 2400 Па |
| Транспорт | Платформа вантажівки 13 м | Платформа вантажівки 17,5 м | Контейнер 20°C | Контейнер 40°C |
|---|---|---|---|---|
| Розмір | 13 м | 17,5 м | 20°C | 40°C |
| Палет | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Шматок/Палет | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Всього штук | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Розмір упаковки (піддон) | 2320*1110*1400 мм | |||
| Максимальна потужність (Вт) | Ефективність конверсії | Вага | Гарантія на продукцію | Гарантія живлення | Розміри модулів | Розташування клітин |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 років | 25 років | 2260x1219x2,7 мм | 144 шт. (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 років | 25 років | 2260x1110x2,7 мм | 132 шт. (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 років | 25 років | 2260x1020x2,7 мм | 120 шт. (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 років | 25 років | 2260x918x2,7 мм | 108 шт. (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 років | 25 років | 2260x825x2,7 мм | 96 шт. (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 років | 25 років | 2260x735x2,7 мм | 84 шт. (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 років | 25 років | 2260x644x2,7 мм | 72 шт. (6x12) |
| 120 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 років | 25 років | 1545x425x2,7 мм | 72 шт. (6x12) |
| 200 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 років | 25 років | 1150x927x2,7 мм | 54 шт. (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 років | 25 років | 1750x1150x2,7 мм | 80 шт. (8x10) |
Компанія «ALife Solar Technology Co., Ltd.»
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Електронна пошта: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, China
www.alifesolar.com