LECO N-TYPEКлітинна технологія
Технологія половинчастих комірок SMBB
SMBB Technologies
Відмінна продуктивність Anti-PID Low LID
Менше ефектів затінення гарячих точок
Вища вихідна потужність, нижчі BOS та LCOE
● Система управління якістю ISO9001:2015
● SO14001:2015 Система енергетичної безпеки
● ISO45001:2018 Система управління охороною праці та технікою безпеки
● Стандарт якості IEC61215/IEC61730
● Випробування на сіль/туман/аміак згідно з IEC61701/IEC62716
| Сонячні елементи | Моно N-типу |
| Кількість комірок | 96 (6x16) |
| Розміри | 1762 x 1134 x 30 мм |
| Вага | 21,0 кг |
| Переднє скло | 3,2-мм загартоване скло з покриттям |
| Рамка | Анодований алюмінієвий сплав (посилений для високого навантаження, опціонально) |
| Розподільна коробка | Клас захисту IP68 (3 байпасні діоди) |
| Вихідні кабелі | 4,0 мм² |
| 250 мм (+) / 350 мм (-) | |
| Довжину можна налаштувати | |
| Роз'єми | Сумісний з Mc4 |
| Випробування на механічне навантаження | Передній 5400 Па / Задній 2400 Па |
| КЛАС ПОТУЖНОСТІ | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | |
| Максимальна потужність (Pmax) | 435 Вт | 326 Вт | 440 Вт | 330 Вт | 445 Вт | 334 Вт | 450 Вт | 338 Вт | 455 Вт | 342 Вт |
| Напруга холостого ходу (Voc) | 34,71 В | 32,54 В | 34,96 В | 32,78 В | 35,20 В | 33,03 В | 35,43 В | 33,28 В | 35,67 В | 33,52 В |
| Струм короткого замикання (Isc) | 15,74 А | 12,59 А | 15,80 А | 12,64 А | 15,86 А | 12,69 А | 15,92 А | 12,74 А | 15,98 А | 12,78 А |
| Напруга при максимальній потужності (Vmpp) | 29,35 В | 27,50 В | 29,57 В | 27,72 В | 29,79 В | 27,95 В | 30,00 В | 28,17 В | 30,21 В | 28,39 В |
| Поточна максимальна потужність (Imp) | 14,82 А | 11,86 А | 14,88 А | 11.90А | 14,94 А | 11,95 А | 15.00А | 12.00А | 15.06А | 12.05А |
| ККД МОДУЛЯ (%) | 21,77% | 22,02% | 22,27% | 22,52% | 22,65% | |||||
| STC: Опромінення 1000 Вт/м², температура комірки 25°C, AM1.5G NMOT: Опромінення 800 Вт/м², температура навколишнього середовища 20°C, швидкість вітру 1 м/с, AM1.5G | ||||||||||
| Контейнер | 40'HQ |
| Кількість штук на палеті | 36 |
| Палет у контейнері | 26 |
| Кількість штук у контейнері | 936 |
| Температура робочого модуля | від -40℃ до +85℃ |
| Максимальна напруга системи | 1500 В постійного струму (IEC) |
| Максимальний номінал запобіжника | 30А |
| Толерантність до потужності | 0/+5 Вт |
| Номінальна робоча температура (NMOT) | 45±2℃ |
| Температурний коефіцієнт Pmax | -0,29%/℃ |
| Температурний коефіцієнт Voc | -0,25%/℃ |
| Температурний коефіцієнт Isc | +0,045%/℃ |
Компанія «ALife Solar Technology Co., Ltd.»
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Електронна пошта: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, China
www.alifesolar.com