LECO N-TYPEКлітинна технологія
Технологія половинчастих комірок SMBB
Біфаціальна клітинаМодульні технології
Відмінна продуктивність Anti-PID Low LID
Менше ефектів затінення гарячих точок
Вища вихідна потужність, нижчі BOS та LCOE
● Система управління якістю ISO9001:2015
● ISO14001:2015 Система управління довкіллям та навколишнім середовищем
● ISO45001:2018 Система управління охороною праці та технікою безпеки
● Стандарт якості IEC61215/IEC61730
● Випробування на сіль/туман/аміак згідно з IEC61701/IEC62716
| Сонячні елементи | Моно N-типу |
| Кількість комірок | 132 (6x20) |
| Розміри | 2382 x 1134 x 33 мм |
| Вага | 33,8 кг |
| Переднє / Заднє скло | 2,0-мм покриття напівзагартоване скло |
| Рамка | Анодований алюмінієвий сплав (посилений для високого навантаження, опціонально) |
| Розподільна коробка | Клас захисту IP68 (3 байпасні діоди) |
| Вихідні кабелі | 4,0 мм² |
| 250 мм (+)/ 350 мм (-) | |
| Довжину можна налаштувати | |
| Роз'єми | Сумісний з Mc4 |
| Випробування на механічне навантаження | Передній 5400 Па / Задній 2400 Па |
| КЛАС ПОТУЖНОСТІ | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | |
| Максимальна потужність (Pmax) | 605 Вт | 454 Вт | 610 Вт | 458 Вт | 615 Вт | 462 Вт | 620 Вт | 466 Вт | 625 Вт | 470 Вт |
| Напруга холостого ходу (Voc) | 48,75 В | 45,70 В | 48,94 В | 45,91 В | 49,13 В | 46,12 В | 49,32 В | 46,33 В | 49,50 В | 46,54 В |
| Струм короткого замикання (Isc) | 15,74 А | 12,59 А | 15,80 А | 12,64 А | 15,86 А | 12,69 А | 15,92 А | 12,74 А | 15,98 А | 12,78 А |
| Напруга при максимальній потужності (Vmpp) | 40,82 В | 38,29 В | 40,99 В | 38,47 В | 41,16 В | 38,65 В | 41,33 В | 38,83 В | 41,50 В | 39,01 В |
| Поточна максимальна потужність (Imp) | 14,82 А | 11,86 А | 14,88 А | 11.90А | 14,94 А | 11,95 А | 15.00А | 12.00А | 15.06А | 12.05А |
| ККД МОДУЛЯ (%) | 22,40% | 22,58% | 22,77% | 22,95% | 23,14% | |||||
| STC: Опромінення 1000 Вт/м², температура комірки 25°C, AM1.5G NMOT: Опромінення 800 Вт/м², температура навколишнього середовища 20°C, швидкість вітру 1 м/с, AM1.5G | ||||||||||
| Посилення заднього сигналу | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максимальна потужність (Pmax) | 635 Вт | 641W | 646 Вт | 651 Вт | 656 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії модуля STC (%) | 23,52% | 23,71% | 23,91% | 24,10% | 24,29% | |
| 15% | Максимальна потужність (Pmax) | 696 Вт | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Коефіцієнт корисної дії модуля STC (%) | 25,76% | 25,97% | 26,18% | 26,40% | 26,61% | |
| 25% | Максимальна потужність (Pmax) | 756 Вт | 763 Вт | 769 Вт | 775 Вт | 781W |
| Коефіцієнт корисної дії модуля STC (%) | 28,00% | 28,23% | 28,46% | 28,69% | 28,92% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Кількість штук на палеті | 34 |
| Палет у контейнері | 20 |
| Кількість штук у контейнері | 680 |
| Температура робочого модуля | від -40℃ до +85℃ |
| Максимальна напруга системи | 1500 В постійного струму (IEC) |
| Максимальний номінал запобіжника | 30А |
| Толерантність до потужності | 0/+5 Вт |
| Номінальна робоча температура (NMOT) | 45±2℃ |
| Температурний коефіцієнт Pmax | -0,29%/℃ |
| Температурний коефіцієнт Voc | -0,25%/℃ |
| Температурний коефіцієнт Isc | +0,045%/℃ |
Компанія «ALife Solar Technology Co., Ltd.»
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Електронна пошта: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, China
www.alifesolar.com