LECO N-TYPEКлітинна технологія
Технологія половинчастих комірок SMBB
Біфаціальна клітинаМодульні технології
Відмінна продуктивність Anti-PID Low LID
Менше ефектів затінення гарячих точок
Вища вихідна потужність, нижчі BOS та LCOE
● Система управління якістю ISO9001:2015
● ISO14001:2015 Система управління довкіллям та навколишнім середовищем
● ISO45001:2018 Система управління охороною праці та технікою безпеки
● Стандарт якості IEC61215/IEC61730
● Випробування на сіль/туман/аміак згідно з IEC61701/IEC62716
| Сонячні елементи | Моно N-типу |
| Кількість комірок | 156 (6x26) |
| Розміри | 2465 x 1134 x 33 мм |
| Вага | 34,8 кг |
| Переднє / Заднє скло | 2,0-мм покриття напівзагартоване скло |
| Рамка | Анодований алюмінієвий сплав (посилений для високого навантаження, опціонально) |
| Розподільна коробка | Клас захисту IP68 (3 байпасні діоди) |
| Вихідні кабелі | 4,0 мм² |
| 250 мм (+)/ 350 мм (-) | |
| Довжину можна налаштувати | |
| Роз'єми | Сумісний з Mc4 |
| Випробування на механічне навантаження | Передній 5400 Па / Задній 2400 Па |
| КЛАС ПОТУЖНОСТІ | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | |
| Максимальна потужність (Pmax) | 620 Вт | 467 Вт | 625 Вт | 471 Вт | 630 Вт | 475 Вт | 635 Вт | 479 Вт | 640 Вт | 483 Вт |
| Напруга холостого ходу (Voc) | 55,64 В | 52,67 В | 55,75 В | 52,78 В | 55,87 В | 52,89 В | 55,98 В | 52,99 В | 56,09 В | 53,10 В |
| Струм короткого замикання (Isc) | 14.18А | 11.44А | 14.25А | 11,50 А | 14.32А | 11,56 А | 14.39А | 11,62 А | 14.46А | 11,68 А |
| Напруга при максимальній потужності (Vmpp) | 46,03 В | 42,73 В | 46,16 В | 42,86 В | 46,29 В | 42,99 В | 46,42 В | 43.11В | 46,55 В | 43,24 В |
| Поточна максимальна потужність (Imp) | 13.47А | 10,93 А | 13,54А | 10,99 А | 13.61А | 11.05А | 13,68 А | 11.11А | 13,75 А | 11.17А |
| ККД МОДУЛЯ (%) | 22,18% | 22,36% | 22,54% | 22,72% | 22,90% | |||||
| STC: Опромінення 1000 Вт/м², температура комірки 25°C, AM1.5G NMOT: Опромінення 800 Вт/м², температура навколишнього середовища 20°C, швидкість вітру 1 м/с, AM1.5G | ||||||||||
| Посилення заднього сигналу | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максимальна потужність (Pmax) | 651 Вт | 656 Вт | 662 Вт | 667 Вт | 672 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії модуля STC (%) | 23,29% | 23,48% | 23,66% | 23,85% | 24,04% | |
| 15% | Максимальна потужність (Pmax) | 713W | 719W | 725 Вт | 730 Вт | 736 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії модуля STC (%) | 25,51% | 25,71% | 25,92% | 26,12% | 26,33% | |
| 25% | Максимальна потужність (Pmax) | 775 Вт | 781W | 788 Вт | 794 Вт | 800 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії модуля STC (%) | 27,73% | 27,95% | 28,17% | 28,40% | 28,62% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Кількість штук на палеті | 34 |
| Палет у контейнері | 16 |
| Кількість штук у контейнері | 544 |
| Температура робочого модуля | від -40℃ до +85℃ |
| Максимальна напруга системи | 1500 В постійного струму (IEC) |
| Максимальний номінал запобіжника | 30А |
| Толерантність до потужності | 0/+5 Вт |
| Номінальна робоча температура (NMOT) | 45±2℃ |
| Температурний коефіцієнт Pmax | -0,29%/℃ |
| Температурний коефіцієнт Voc | -0,25%/℃ |
| Температурний коефіцієнт Isc | +0,045%/℃ |
Компанія «ALife Solar Technology Co., Ltd.»
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Електронна пошта: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, China
www.alifesolar.com