LECO N-TYPEКлітинна технологія
Технологія половинчастих комірок SMBB
Біфаціальна клітинаМодульні технології
Відмінна продуктивність Anti-PID Low LID
Менше ефектів затінення гарячих точок
Вища вихідна потужність, нижчі BOS та LCOE
● Система управління якістю ISO9001:2015
● ISO14001:2015 Система управління довкіллям та навколишнім середовищем
● ISO45001:2018 Система управління охороною праці та технікою безпеки
● Стандарт якості IEC61215/IEC61730
● Випробування на сіль/туман/аміак згідно з IEC61701/IEC62716
| Сонячні елементи | Моно N-типу |
| Кількість комірок | 132 (6x22) |
| Розміри | 2384 x 1303 x 35 мм |
| Вага | 38,5 кг |
| Переднє / Заднє скло | 2,0-мм покриття напівзагартоване скло |
| Рамка | Анодований алюмінієвий сплав (посилений для високого навантаження, опціонально) |
| Розподільна коробка | Клас захисту IP68 (3 байпасні діоди) |
| Вихідні кабелі | 4,0 мм² |
| 250 мм (+)/ 350 мм (-) | |
| Довжину можна налаштувати | |
| Роз'єми | Сумісний з Mc4 |
| Випробування на механічне навантаження | Передній 5400 Па / Задній 2400 Па |
| КЛАС ПОТУЖНОСТІ | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | СТЦ | НМОТ | |
| Максимальна потужність (Pmax) | 690 Вт | 524 Вт | 695 Вт | 528 Вт | 700 Вт | 532 Вт | 705 Вт | 536 Вт | 710 Вт | 540 Вт |
| Напруга холостого ходу (Voc) | 47,95 В | 45,52 В | 48,15 В | 45,73 В | 48,34 В | 45,93 В | 48,54 В | 46,13 В | 48,73 В | 46,33 В |
| Струм короткого замикання (Isc) | 18.29А | 14,63 А | 18.34А | 14,67 А | 18.39А | 14,71А | 18.44А | 14,75 А | 18.49А | 14,79 А |
| Напруга при максимальній потужності (Vmpp) | 39,84 В | 37,82 В | 40,03 В | 38,02 В | 40,23 В | 38,22 В | 40,42 В | 38,42 В | 40,62 В | 38,62 В |
| Поточна максимальна потужність (Imp) | 17.32А | 13,86 А | 17.36А | 13,89 А | 17.40А | 13,92 А | 17.44А | 13,95 А | 17.48А | 13,98 А |
| ККД МОДУЛЯ (%) | 22,21% | 22,37% | 22,53% | 22,70% | 22,86% | |||||
| STC: Опромінення 1000 Вт/м², температура комірки 25°C, AM1.5G NMOT: Опромінення 800 Вт/м², температура навколишнього середовища 20°C, швидкість вітру 1 м/с, AM1.5G | ||||||||||
| Посилення заднього сигналу | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максимальна потужність (Pmax) | 725 Вт | 730 Вт | 735 Вт | 740 Вт | 746 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії модуля STC (%) | 23,32% | 23,49% | 23,66% | 23,83% | 24,00% | |
| 15% | Максимальна потужність (Pmax) | 794 Вт | 799 Вт | 805 Вт | 811W | 817W |
| Коефіцієнт корисної дії модуля STC (%) | 25,54% | 25,73% | 25,91% | 26,10% | 26,28% | |
| 25% | Максимальна потужність (Pmax) | 863 Вт | 869 Вт | 875 Вт | 881W | 888 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії модуля STC (%) | 27,77% | 27,97% | 28,17% | 28,37% | 28,57% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Кількість штук на палеті | 32 |
| Палет у контейнері | 18 |
| Кількість штук у контейнері | 576 |
| Температура робочого модуля | від -40℃ до +85℃ |
| Максимальна напруга системи | 1500 В постійного струму (IEC) |
| Максимальний номінал запобіжника | 35А |
| Толерантність до потужності | 0/+5 Вт |
| Номінальна робоча температура (NMOT) | 45±2℃ |
| Температурний коефіцієнт Pmax | -0,30%/℃ |
| Температурний коефіцієнт Voc | -0,24%/℃ |
| Температурний коефіцієнт Isc | +0,04%/℃ |
Компанія «ALife Solar Technology Co., Ltd.»
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Електронна пошта: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, China
www.alifesolar.com